Get Adobe Flash player
projekty
Z ust do ust

 

 

Nikt tak nie gra, nie śpiewa i nie bawi się sceną jak Janusz Radek. Robi, co chce z piosenką, która jest dla niego liryczną opowieścią, czasami opisem obyczajów.

 

Nowa płyta Janusza Radka pt: "Z UST DO UST" to historia o ciągłym przyciąganiu się do siebie ludzi nawzajem, wbrew mijającej już modzie na przeżywanie wszystkiego samemu w pojedynkę. Radek swoim zwyczajem znowu pomieszał gatunki i style by stworzyć niepowtarzalną historię zawartą w jedenastu piosenkach do tańczenia w parach. Wszyscy jesteśmy świetnymi tancerzami, jako single, teraz nastaje era muzyki do tańczenia we dwoje, blisko przytuleni policzkami kołyszemy swoje ciała miarowo.

 

Ten taniec już kiedyś był i ta muzyka też jest skądś znajoma, a przynajmniej budzi skojarzenia z przeszłości Jednak jest to na wskroś nowoczesna produkcja, mocno osadzony rytm spotyka się z wyrafinowaną aranżacją niekończących się melodii. Zajął się tym Tomasz Filipczak, który rozbudował instrumentarium od sekcji rytmicznej, tubę i wibrafon - po soczystą elektronikę i sampling.

 

Płyta ukazała się 6 marca 2012, a recital miał swoją premierę sceniczną 27 marca 2012, podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 
 

Spis utworów:


 1. Uda mi się
 2. Pan Roman
 3. Ukochana żegnam cię
 4. Powietrzem
 5. Ten Pan
 6. Miłość ma miłość ma
 7. Pan Kochaś
 8. Dla twoich ust
 9. Kocham Panią
 10. Na list
 11. Za nic więcej

 

Muzyka, tekst i wokal - Janusz Radek

 

Produkcja muzyczna, aranżacje i programming – Tomasz Filipczak

Muzycy: Tomasz Filipczak - fortepian, Mirosław Wiśniewski - bas/kontrabas, Adam Kram - perkusja, Kacper Stolarczyk - gitara, Fabian Włodarek - akordeon, Piotr "Ziarek" Ziarkiewicz - trąbka, Mariusz "Fazi" Mielczarek - saksofony, Andrzej Rękas - puzon/tuba, Leszek Szczerba - klarnet, Kwartet Smyczkowy Fair Play: Paulina Mastyło - skrzypce, Anna Witkowska - skrzypce, Agnieszka Zagroba-Klahs - altówka, Jan Stokłosa - wiolonczela oraz Patrycja Kotlarska i Monika Malec - wokal.

Zdjęcia Jacek Poremba.

Płytę wydała firma Magic Records.

 

Posłuchaj fragmentów piosenek z płyty "Z ust do ust" i obejrzyj specjalną sesję fotograficzną w Galerii.

 

 

Teledysk "Ukochana żegnam cię"

 

 

Fragmenty koncertu


 

 

Więcej nagrań na kanale YouTube

But in order to interrupt pregnancy, cytotec should be used together with Mifepristone. It is this kind of tandem that will make a quick and immediate result.
http://www.rxbestpillswithoutrx.com

www.zibra.net