Get Adobe Flash player
projekty
Serwus madonna

 

Początkowo recital nosił tytuł „Ja wódkę za wódką…” i miał swoją premierę 22 kwietnia 2004 w Piwnicy pod Baranami w Krakowie. Właściwe to miejsce – nie tylko z racji klimatu i nastroju, ale głównie dlatego, że większość piosenek wykorzystanych w programie stamtąd się wywodzi. Pisali je piwniczni autorzy, śpiewali piwniczni śpiewacy, tacy jak wielka Ewa Demarczyk i oklaskiwali piwniczni widzowie.

 

Ale Janusz Radek wykradł je – a może uwolnił… Wyprowadził na światło dzienne, dodał wdzięku i lekkości, w niektórych przypadkach przywrócił tekstom ich pierwotnie męski punkt widzenia. Powstał recital o miłości, marzeniach i tęsknocie, o namiętności – opowiedziany poetycko, w warstwie muzycznej zachowujący aranżacje sprzed lat - ale w wyrazie bardzo współczesny. Znalazły się w nim także utwory premierowe (Naga dziewczyna, Moja madonna) i pochodzące z innych źródeł : Nie widzę ciebie w mych marzeniach (Skaldowie), Pieśń Puka (Sen nocy letniej).

 

Program doczekał się w 2004 roku realizacji telewizyjnej opatrzonej tytułem „Niebo złote Ci otworzę” a jesienią trafił na płytę studyjną – już jako „Serwus madonna”. Ta właśnie płyta przyniosła artyście nominację do nagrody Fryderyki – w kategoriach płyta poetycka i wokalista.

 

 

Więcej informacji na archiwalnej stronie płyty "Serwus madonna"      

 

 

Posłuchaj fragmentów piosenek z płyty "Serwus madonna"  i obejrzyj zdjęcia w Galerii

 

 

Teledysk Moja madonna

 

 

Piosenka Groszki i róże

 

 

Więcej nagrań w kanale YouTube

But in order to interrupt pregnancy, cytotec should be used together with Mifepristone. It is this kind of tandem that will make a quick and immediate result.
http://www.rxbestpillswithoutrx.com

www.zibra.net