Get Adobe Flash player
aktualności
Popołudniowe przejażdżki - nowa płyta już w październiku
środa, 26-08-2015

JANUSZ RADEK & the ANTS

 

Premiera albumu "Popołudniowe przejażdżki" : 16 października 2015

 

 

 

Artysta udowadnia swoją nową płytą "Popołudniowe przejażdżki" , że jego talent muzyczny nie ma właściwie granic. Oprócz tego, że jest świetnym wokalistą udowadnia, że potrafi także pisać piękne piosenki.

 

Przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji , tym razem swoimi piosenkami zaprasza do zupełnie innego świata. W nieco zwolnionym tempie, zrelaksowani i leniwi pozwalamy sobie na powierzchowne obserwacje otoczenia. Uśmiechnięci, pozdrawiamy spotkanych ludzi i porozumiewamy się z nimi detalami naszego wspólnego smaku. Te chwile rozpoznawania się na wzajem trwają nie więcej niż przemijanie sytuacji w której się znajdujemy.

 

Wszystko jest nienachalne i zwyczajne , wychwytujemy tylko te obrazy które nie budzą niepokojów . Jedziemy odkrytym autem przez miasto i trwamy w błogostanie, prawie nieśmiertelni i na wpół zbawieni.

 

Miesiące rozmów i pracy Janusza z producentem płyty, Leszkiem Biolikiem, doprowadziły do takiego kształtu tego albumu. Rozmawiali o stylu, który nie jest związany tylko z czasem lub określoną lajfstailową grupą odbiorców , ale jakością brzmienia , melodyką i kompozycją. Mówili o charakterze w muzyce, który często jest ukryty w detalach nadających lekkości tym utworom. Materiał po mistrzowsku zmiksowany i zmasterowany przez Marcina Gajko pozwolił znaleźć odpowiednią warstwę plastyczną dającą spójność całej płycie.

 

Nagrań dokonali wspaniali muzycy dobrani przez Leszka Biolika, który zagrał partie gitary basowej: Andrzej Rajski na perkusji, Bartek Kapłoński na gitarach i Michał Marecki na klawiszach. Gościnnie wystąpili też Maciek Gładysz na gitarze i wyśmienity puzonista Michał Tomaszczyk.

 

Bardzo trudno jest nie docenić tej płyty, a jeszcze trudniej jest przestać jej słuchać, gdy już raz wejdzie się w ten świat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej

But in order to interrupt pregnancy, cytotec should be used together with Mifepristone. It is this kind of tandem that will make a quick and immediate result.
http://www.rxbestpillswithoutrx.com

www.zibra.net