Get Adobe Flash player
aktualności
Nieco subiektywny przegląd medialny
poniedziałek, 04-06-2012

Po festiwalu w Opolu pojawia się w mediach sporo relacji i komentarzy - dotyczących piosenek i ... kreacji uczestników.

 

Zapraszamy na krótki przegląd opinii związanych z udziałem w tej imprezie Janusza Radka.

 

 

Gazeta.pl Opole - "Festiwal w tym roku nawet się udał"

 

 

O co chodzi w "Premierach", trudno natomiast powiedzieć, bo usłyszeliśmy piosenki wałkowane w radiu na wszystkie strony przez ostatni rok. Dlatego tym bardziej szkoda Janusza Radka, którego piosenka miała prawdziwy przebojowy potencjał. Niestety, muzykowi przyszło wojować ze starą jak świat zasadą, że publiczność lubi te piosenki, które zna.

 

 

Gazeta.pl Opole - "Po Premierach 2012. Niewiele zapamiętamy"

 

 

Radek - naprawdę dobry.

 

…o co w muzyce chodzi pokazał Janusz Radek - w piosence "Ukochana żegnam Cię" połączył mądry tekst, ciekawą melodię, chwytliwy refren dodatkowo pokazując swoje ponadprzeciętne możliwości wokalne. Nie wygrał, bo się nie podpromował, jak Enej.

 

 

Festiwalowe Centrum Informacji - "49. KFPP to już historia"

 

 

Janusz Radek wystąpił w konkursie SuperPremier z piosenką ,,Ukochana żegnam Cię’’. Co prawda nie wygrał żadnej nagrody, ale zapytany o to, czym jego utwór wyróżnia się od innych mówi – „Może to być piosenka, która przetrwa dłużej niż jeden sezon. Jest festiwalowa, to najlepszy przykład piosenki estradowej, niepretensjonalnej, piosenki, która nie wpisuje w siebie żadnej ideologii. Prosty przekaz i wyraźna puenta.”

 

 

Koktajl24.pl - "Facet w stylu retro: Janusz Radek"

 

 

Stylowy ubiór, znakomita piosenka. Lubimy to!

 

Nasz opolski typ? Przyznajemy się bez bicia: spośród utworów pretendujących do miana SuperPremiery 2012 najbardziej spodobał się nam numer "Ukochana, żegnam cię" żywiołowo wykonany przez Janusza Radka. Kojarzy się z szalonymi imprezami sprzed kilkudziesięciu lat. Wybitnie jest utrzymany w stylu retro i lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Pięknie w nim brzmią trąbka, puzon i saksofon, no i oczywiście znakomity wokal wykonawcy.

 

Doceniamy też odpowiednią oprawę kostiumową. Janusz Radek wystąpił na opolskiej scenie w białej koszuli i spodniach z obniżonym krokiem, asymetrycznym zapięciem, na grubych szelkach. Styl trzymali też jego muzycy i chórzyści. Super!

 

 

Plejada.pl - "Przystojni mężczyźni w Opolu"

 

 

Swoją stylizacją oczarował nas Janusz Radek. Artysta miał na sobie białą koszulę, oryginalne spodnie projektu Madoxa i brązowe skórzane buty.

 

„Jak mawiał Miles Davies po butach można rozpoznać prawdziwego mężczyznę. A wisienką na torcie tej stylizacji są te wbrew pozorom klasyczne spodnie Madoxy” - powiedział Radek w rozmowie z Plejadą.

 

 

Nie może zabraknąć też zdjęć - oto najciekawsze:

 

24opole.pl     [1]    [2]   [3]   [4]


nto.pl    [1]    [2]    [3]


opole.gazeta.pl      [1]    [2]    [3]  


koktajl.fakt.pl   [1]    [2]    [3]

 

 

But in order to interrupt pregnancy, cytotec should be used together with Mifepristone. It is this kind of tandem that will make a quick and immediate result.
http://www.rxbestpillswithoutrx.com

www.zibra.net