Get Adobe Flash player
projekty
Janusz Radek symfonicznie

 

Rzadka i szczególna okazja do posłuchania standardów polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Janusza Radka z towarzyszeniem znakomitych orkiestr symfonicznych. Akompaniowały mu już zespoły Filharmonii z Sopotu, Częstochowy, Bydgoszczy, Białegostoku, Lublina i Wałbrzycha.

 

W zmieniającym się z koncertu na koncert repertuarze pojawiają się najpiękniejsze polskie piosenki takich gwiazd jak Czesław Niemen (Wspomnienie, Dziwny jest ten świat, Nim przyjdzie wiosna), Ewa Demarczyk (Grande Valse Brillante, Na moście w Avignon), Seweryn Krajewski (Płoną góry, płoną lasy, Niech żyje bal), Marek Grechuta (Świecie nasz), Krzysztof Klenczon (Wróćmy nad jeziora) oraz utwory z Oratoriów Świętokrzyskich (Zdumienie, Oblubienic), Aniołów Europy (Anioł Przebaczenia) czy Snu nocy letniej (Pieśń Puka).

 

Można posłuchać perfekcyjnych i oryginalnych wokalnie interpretacji nieprzemijających przebojów i przekonać się, że tzw. lżejszy repertuar w aranżacjach orkiestrowych także brzmi ciekawie i czasem zaskakująco.

 

 

 

 

 

 

But in order to interrupt pregnancy, cytotec should be used together with Mifepristone. It is this kind of tandem that will make a quick and immediate result.
http://www.rxbestpillswithoutrx.com

www.zibra.net