Get Adobe Flash player
inne projekty

Piosenki w wykonaniu Janusza Radka można usłyszeć na płytach zbiorowych - wydawanych z różnych okazji lub będących zapisem ważnych wydarzeń muzycznych.

 

Czytaj dalej

Koncert piosenek Derwida, czyli Witolda Lutosławskiego, bo takim pseudonimem wielki kompozytor firmował swoją bardziej rozrywkową twórczość.

 

Program powstał przy współpracy z Fundacją Nowa Orkiestra Kameralna, w ramach obchodów Roku Witolda Lutosławskiego i miał premierę w Warszawie 13 paździrnika 2013.

 

Czytaj dalej

Spektakl Teatru Muzycznego Capitol z Wrocławia - brytyjski musical autorstwa Richarda Thomasa i Stewarta Lee, oparty na znanym, skandalizującym telewizyjnym show.

 

Polska prapremiera odbyła się 24 marca 2012 w ramach 33 Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

 

Czytaj dalej

Spektakl Teatru Narodowego w Warszawie - na podstawie "Samuela Zborowskiego" Juliusza Słowackiego w reżyserii Jerzego Jarockiego. Premiera odbyła się 17 wrzesnia 2011.

 

Czytaj dalej

Spektakl Teatru Ateneum w Warszawie - sztuka Gabrieli Zapolskiej, w reżyserii Marii Spiss. Premiera odbyła się 24 stycznia 2010.

 

Czytaj dalej

Spektakl muzyczny złożony z francuskich piosenek - Edith Piaf, Georgesa Brassensa, Jacquesa Brela - przywołujący klimat paryskich uliczek i kafejek.

 

Premiera odbyła się 25 października 2008 w Kieleckim Centrum Kultury.

 

Czytaj dalej

Cykl trzech oratoriów z muzyką Piotra Rubika do słów Zbigniewa Książka, powstałych w latach 2004-2006. Bogate, orkiestrowo - chóralne aranżacje, połączone z niezwykle melodyjnymi tematami muzycznymi przyniosły Tryptykowi ogromną popularność.

 

Pierwsza część nosi tytuł Świętokrzyska Golgota (2004), druga - Tu Es Petrus (2005) a trzecia - Psałterz Wrześniowy (2006). Od 7 października 2004 jednym ze stałych i niezastąpionych wykonawców w obsadzie Tryptyku był Janusz Radek. Wystąpił także w teledysku do piosenki Psalm dla ciebie, promującym ostatnią część cyklu.

 

Czytaj dalej

Dwa muzyczne spektakle Teatru Muzycznego – Operetki Wrocławskiej (dzisiaj Teatr Capitol) w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, w których gościnnie występował Janusz Radek.

 

W "Operze za trzy grosze" zagrał rolę Śpiewaka podwórzowego, śpiewając m.in. Straszny song o Mackie’m Majchrze. Drugi to widowisko składające się z piosenek Elvisa Presleya - Janusz Radka można było usłyszeć w utworach Ten pociąg i Biegnij przez życie (wykonanie zbiorowe).

 

Czytaj dalej

Trans-opera wg "Snu Nocy Letniej" Williama Shakespeare z muzyką Leszka Możdżera. Premiera odbyła się 27 października 2001 w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

 

W spektaklu tym Janusz Radek występował kreując podwójną rolę Filostratesa i Puka - psotnego duszka leśnego.

 

Czytaj dalej

Muzyczna podróż do "Kabaretu Jedenastu Katów" w Monachium, "Cabaretu Voltaire" w Zurychu i "Ostatniej Rewii Republiki Weimarskiej" w Berlinie, gdzie w początku XX wieku kompozytorzy, poeci, pieśniarze i aktorzy stworzyli zupełnie nową formę sztuki: kabaret.

 

To w tym spektaklu Janusz Radek po raz pierwszy zaśpiewał utwór Ja jestem Wamp, za wykonanie którego zebrał w 2003 wszystkie nagrody na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 

Czytaj dalej

But in order to interrupt pregnancy, cytotec should be used together with Mifepristone. It is this kind of tandem that will make a quick and immediate result.
http://www.rxbestpillswithoutrx.com

www.zibra.net