Get Adobe Flash player
projekty
Dom za miastem

 

Pierwszy recital autorski Janusza Radka. Wśród twórców pojawiają się jeszcze poetka Halina Poświatowska i Robert Kasprzycki jako autor i współautor tekstów.

 

Największym atutem programu jest różnorodność. Mieszają się style, konwencje i gatunki a wykonawca skupia się na swobodnym muzykowaniu. Nie rezygnuje też z aktorstwa. Bawi widzów gestem, mimiką i strojem, pokazując barwny świat swoich muzyczno-teatralnych fascynacji. A poprzez własne piosenki opowiada o poszukiwaniu szczęścia, którego symbolem stał się dziś dom za miastem, choć ostatecznie okazuje się, że najważniejsze jest zupełnie co innego... Piękne melodie pozwalają na prezentację wspaniałych możliwości wokalnych Janusza Radka i jego niezwykłej umiejętności tworzenia nastroju w ułamku chwili.

 

Oficjalna premiera recitalu (z aranżacjami  Pawła Piątka) odbyła się 3 marca 2006 r. w Teatrze Piosenki we Wrocławiu, ale pierwszy pokaz miał miejsce 24 sierpnia 2005 r. w Poznaniu.

 

W lutym 2011 r. wydany został w nakładzie kolekcjonerskim album (DVD + CD) z nagraniami koncertowymi, zarejestrowanymi w kwietniu 2010 r. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Płyta ukazała się dzięki staraniom fanów - wyprodukowało ją Dolnośląskie Stowarzyszenie Artystyczne.

 

Więcej informacji na archiwalnej stronie "Domu za miastem"      

 

Posłuchaj fragmentów piosenek z płyty "Dom za miastem" i obejrzyj zdjęcia ze spektaklu w Galerii 1 i Galerii 2

 

 

 

Więcej nagrań w kanale YouTube

 

 

Jak kupić płytę "Dom za miastem"? - zajrzyj tutaj

 

 

 

 

But in order to interrupt pregnancy, cytotec should be used together with Mifepristone. It is this kind of tandem that will make a quick and immediate result.
http://www.rxbestpillswithoutrx.com

www.zibra.net